Revox Joy
 
Tradičně vyvíjí Revox už po několik desetiletí z řady vystupující koncové stupně pro své zesilovače. Stejně tak je tomu také u produktu Revox Joy.
 
Revox Joy nemá vlastní displej. Veškeré informace o poslechu a všechna nastavení se provádí pomocí RF ovládání Revox S208 s barevným displejem který je stále po ruce nebo pomocí aplikace Apps S232 pro iPod, iPhone nebo iPad.
 
Rodina síťových přehrávačů Joy se skládá ze 3 typů. Všechny poskytují, i když se liší výkonem, posluchači nevšední zážitek díky čisté, transparentní a v oblasti basů také silné reprodukci na nejvyšší úrovni.
 
Po připojení reprosoustav Revox můžete nastavit jejich typ a Joy přizpůsobí jemnými korekturami jejich frekvenční pásmo koncovým zesilovačům pro ještě preciznější reprodukci.
 
Díky přehrávačům Joy máte jednoduše přístup k digitálnímu obsahu Vaší domácí sítě, stejně jako přístup k internetu.
 
Díky vestavěnému internetovému rádiu máte přístup k více než 12 000 internetovým rádiím z celého světa. Z nich můžete vybírat své oblíbené stanice, nebo si vytvářet skupiny oblíbených, které jsou členěny třeba podle žánru nebo pro každého člena rodiny. Tyto seznamy můžete vytvářet manuálně pomocí ovládání S208 nebo na internetových stránkách Revox ve složce Online Services.
 
Přes ethernet můžete s DLNA a UPnP AV kompatibile server přehrávat Vaši oblíbenou hudbu z externího úložiště.