Voxnet App - jeden prst a tisíc možností
Aplikace 1 2
 
Jednoduché a intuitivní nástěnné ovládání Voxnet multiuživatelského systému je jedinečným ovladačem na trhu. Každé tlačítko může být být individuálně naprogramováno a popsáno.
Díky senzitivním vstupům na zesilovači V219 mohou být různé audio streamy z Vašeho tabletu nebo telefonu přehrávány a současně řízeny a ovládány.
 
Pokud ale trváte na tom, že Voxnet systém by měl být také ovládaný pomocí aplikace, pak má Revox řešení i pro tuto situaci.
Přehledně a jednoduše nabízí Voxnet App přístup k různým audio zdrojům celého systému a samozřejmě také k integrovaným audio službám jako je internetové rádio nebo hudební server.
Přehledná okna ukazují graficky to, co potřebujete.
 
apps 02      apps 03      apps 04
Je dána jasná a přehledná struktura uživatelů a místností, která dává v každém okamžiku přehled o tom, v jakém stavu se Voxnet systém nachází.
Místnosti zobrazené zeleně jsou Vámi používané a ovládané. Červená ikona pak značí, že místnost není v danou chvíli používána.
Modrou ikonou signalizuje App, že místnost právě užívá jiný uživatel. Díky dodatečným informacím pod názvem místnosti poznáte, který uživatel právě místnost používá.
 
V nastavení systému je také dáno, k jakým místnostem a profilům mají jednotliví uživatelé přístup. Rodiče tak mohou mít přístup ke všem místnostem, děti pak jen k dětským pokojům a hernám.
Díky vestavěným triggerům Voxnet systému můžete také z této aplikace ovládat ostatní přístroje v systému. Jednoduše zvolíte v aplikaci vstup - třeba TV - a Voxnet zapne nejen zesilovač na požadovaný vstup, ale také televizi a to třeba na Vašem oblíbeném programu.